fbpx

Profesjonalne metody zdobienia – nadruki na ubrania

Zapraszamy do wyceny projektów
na podstawie grafiki i nakładu już od 1 sztuki

Wykonamy dla Ciebie nadruki na oferowanej przez nas odzieży codziennej, roboczej, sportowej i reklamowej lub powierzonej przez Ciebie.

Dzięki doświadczeniu oraz naszym możliwościom dobierzemy odpowiednią metodę zdobienia, zapewniając wyjątkową trwałość i estetykę wykonania. Pomożemy Tobie w wykonaniu lub przygotowaniu projektu graficznego pod zdobienie odzieży.

Dostępne metody wykonywania nadruków/transferów na odzieży:

a) Folie FLEX oraz odblaskowe i świecące w ciemności
b) Wysokiej jakości druk cyfrowy – DTF
c) Nadruki/transfery eko-solventowe
d) Sitodruk – nadruki plastizolowe
e) Nadruki/transfery 3D
f) Nadruki FULLPRINT – w pełni zadrukowana odzież, torby i różne tekstylia

Transfery folie FLEX oraz odblaskowe i świecące w ciemności

Jednokolorowe folie w wielu odcieniach oraz rodzajach, które przenoszone są na materiał przy pomocy wysokiej temperatury, dzięki czemu nadruk wykonany tą metodą jest niezwykle trwały.

Folie flex stosowane są głównie przy mniejszych ilościach, dzięki czemu cena jednostkowa nadruku jest atrakcyjna.
Projekt przygotowany w formie wektorowej wycinany jest na ploterze tnącym, a następnie po usunięciu zbędnych elementów wgrzewany na odzieży za pomocą specjalnej prasy. Metoda pozwala na otrzymanie trwałego nadruku, lecz ogranicza ilość zastosowanych kolorów i wyklucza uzyskanie efektu cieniowania czy też tonowania kolorów.

Folia FLEX

jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zalaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach. Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku. Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Flex nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl.

 

Cyfrowy wzornik folii FLEX – kliknij i zobacz.

 

 

Folia FLEX ODBLASKOWA

to transfer odblaskowy jest techniką dzięki której można uzyskać doskonały odblask. Wykonywany jest na specjalistycznej folii odblaskowej, zawierającej mikro-pryzmatyczne kulki szklane, dzięki którym uzyskujemy efekt odbijania światła.

Nadruk odbija światło tak samo jak odblaskowe pasy w kamizelce. Tym samym spełnia on podwójną funkcję: odblaskową i informacyjną. To technika nadruku, stosowana wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności. Odpowiednia przy przygotowywaniu ubrań dla osób wykonujących roboty drogowe, sportowców, w znakowaniu gadżetów dla dzieci i młodzieży szkolnej. Warto pamiętać, iż odblaski dla pieszych i rowerzystów są także doskonałym nośnikiem reklamowym i mogą z nich korzystać zarówno instytucje państwowe – takie, jak Policja, czy urzędy gminy – jak i podmioty komercyjne.

 

Folia FLEX ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI

ploterowy flex fotoluminescencyjny (świecący w ciemności). Charakteryzujący się długim czasem i mocą świecenia.
Kolory: biały (w dzień), żółto-zielony (w nocy).

Zalety nadruku FLEX

Metoda zdobienia opłacalna w bardzo niskich nakładach trwałe, 100% krycie kolorem możliwość personalizowania (numery, imiona) metoda doskonała do napisów, logo, prostych rysunków.

Druk cyfrowy – DTF

Nadruki DTF (Direct To Film) to nowa, genialna, technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach. Jest doskonałą alternatywą zadruku odzieży w porównaniu do innych metod nadruku powierzchniowego: DTG (Direct to Garment), termotransfer flexem, termotransfer drukowanym solwentem, czy sitodrukiem. Nadaje się doskonale do nisko- i średnio nakładowych produkcji, a czasami nawet w wysokonakładowych produkcjach, gdzie wymagana jest duża ilość kolorów (wydruki pełno kolorowe z przejściami tonalnymi) w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków.

 

Transfery eko-solventowe

nasze cyfrowe transfery charakteryzują się doskonałymi, żywymi kolorami i wysoką wytrzymałością na pranie. Są ponadto matowe i miłe w dotyku. Ten rodzaj transferów doskonale się sprawdzi przy zdobieniu odzieży sportowej (herby, logo sponsorów) i reklamowej bez ograniczeń ilościowych i kolorystycznych.

Sitodruk – transfery plastizolowe

termotransfer plastizolowy – inaczej zwany sitodrukiem pośrednim to bardzo popularna metoda znakowania. Termonadruk plastizolowy wyróżnia się gładkością, bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów oraz idealnym kryciem.  To nadruki, które wykonujemy w większych nakładach sztuk lub gdy wzór składa się z kilku kolorów lub zawiera dużo małych, lub ażurowych elementów. Najbardziej opłacalny jest dla nakładu powyżej 50 sztuk, jednak na Twoje życzenie zrealizujemy również mniejsze zamówienia.

 

Transfery 3D

to specjalna technika, która pozwala nam na stworzenie szczególnie atrakcyjnych zdobień na odzieży. Wypukłe nadruki idealnie sprawdzają się w nadrukach na odzież promocyjną jak i przy zdobieniu odzieży dla pracowników.

Zamów teraz

Kup odzież z własnym nadrukiem już od 1 sztuki:

kliknij: i projektuj z TopKoszulki.pl® w naszym kreatorze nadruków

 

Kontakt w sprawie wycen i zamówień hurtowych:

t-best@t-best.pl

Formularz ułatwiający złożenie zamówień hurtowych:

pobierz:  formularz zamówienia (rozszerzenie doc).

pobierz:  formularz zamówienia (rozszerzenie pdf).


 

Często zadawane pytania

Jakie metody płatności są akceptowane?

Z faktu, że wykonujemy projekty personalizowane, zazwyczaj stosujemy pełną przedpłatę.
Odroczona płatność jest dostępna po kilku zamówieniach.

 

Czy moje nadruki będą wystarczająco trwałe?

Tak, przy profesjonalnej aplikacji nadruku na odzieży, trwałość jest bardzo wysoka.
Dokładamy szczególnej staranności, aby wybrać odpowiednią metodę zdobienia dla Twoich projektów,
w zależności od ilości, rodzaju odzieży, której będziesz używać i ostatecznego przeznaczenia.

 

Czy możemy podpisać NDA?

Tak, abyś był pewny, możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.


 

Ufają nam od 2004 roku

Jakość ponad wszystko!


 

Zobacz wybrane realizacje


 

T-Best™ w liczbach

+18
Lat doświadczenia

+3500
Obsługiwani Klienci co miesiąc

+8000
Najnowsze produkty w ofercie


 

Potrzebujesz informacji?

Skontaktuj się z nami!  lub napisz do nas maila: t-best@t-best.pl

  Kontakt

  ul. Wrocławska 94
  58-306 Wałbrzych

  e-mail: t-best@t-best.pl
  tel: +48 576 970 888
  Sklep TopKoszulki.pl®

  Follow Us

  Language »