Grzegorz Michalak

Grzegorz Michalak

mgr inż. Grzegorz Marek Michalak (ur. 08 stycznia 1988 w Wałbrzychu) – polski przedsiębiorca, właściciel przedsiębiorstwa T-Best Michalak (z siedzibą w Wałbrzychu) i sklepu internetowego www.topkoszulki.pl

Życiorys

Urodził się w malowniczym Wałbrzychu. Już w szkole podstawowej miał smykałkę do interesów oraz duże zainteresowanie sportem. Wykazywał również zainteresowanie nauką dostając wyróżnione oceny z przedmiotów ścisłych. W gimnazjum w wieku 16 lat zaczął prowadzić firmę związaną z e-commerce i produkcją nadruków na odzieży. W 2004 roku wszystko zaczęło działać. Cała firma mieściła się wtedy w mieszkaniu, w którym mieszkał jeszcze młody Grzegorz wraz z rodzicami. W 2011 roku powstał T-Best Michalak, a rozwój firmy trwa do dziś.

Absolwent III LO im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechanicznym, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Posiada inżyniera z Kontroli Jakości oraz magistra z Organizacji Produkcji. Był też na stażu w Ronal Polska sp. z o.o. gdzie optymalizował proces obróbki skrawania kół. W grudniu 2016 otworzył nową pracownię przy ulicy Wrocławskiej 94 w Wałbrzychu gdzie sukcesy i rozwój trwa do dziś.

ZAMÓWIENIA

Większość zamówień realizujemy już od jednej sztuki nawet w 24 godziny.

Niższe ceny producenta, własne maszyny i magazyn. Hurt, detal i rabaty.

Zamówienia i zapytania:

a) e-mail: t-best@t-best.pl
b) osobiście w naszej pracowni T-Best Michalak
ul. Wrocławska 94, 58-306 Wałbrzych (dzielnica Szczawienko).

Uwaga:
wyceny dokonywane są indywidualnie najlepiej poprzez e-mail: t-best@t-best.pl

Formularz ułatwiający złożenie zamówienia

pobierz:  formularz zamówienia (rozszerzenie doc).

pobierz:  formularz zamówienia (rozszerzenie pdf).

 


ZAUFALI NAM

Kontakt

ul. Wrocławska 94
58-306 Wałbrzych

e-mail: t-best@t-best.pl
Sklep TopKoszulki.pl